2019-11-07 23:29

Gaellemuniger schiettoernooi 2019 teams de eerste 4 teams gaan door na de finale

 Team

 luchtgeweer staand Voorronde B Klasse

1Brommersprint Genemuiden 2192223    415 
   Slot, Henrik7788    165 
   Beens, Christiaan4947    96 
   Beens, Willem4152    93 
   Beens (pare), Christiaan2536    61 
2Vebe Floorcoverings 1223181    404 
   Beldman, Willem6555    120 
   V/d Stelt, Bastiaan7527    102 
   Kolk, Jarno5044    94 
   Penninkhof, Arnold3355    88 
3Heutink Bouwgroep B.V. 184214    398 
   ten Hove, Herwin6957    126 
   Buitink, Pieter-Mark4673    119 
   Ruitenberg, Heico3749    86 
   van Herk, Sander3235    67 
4V.d. Steeg Ontwikkelen&Bouwen 1200194    394 
   Brouwer, Jan6760    127 
   Kolk, Jacco6859    127 
   Heutink, Cor-Willem5251    103 
   Beens, Wout1324    37 
5Tebezo 2188200    388 
   Riezebos, Dick5760    117 
   Beens, Herman3766    103 
   Beens, Tiemen5544    99 
   Wendel van, Jan3930    69 
6Van Lentezonwering 2203182    385 
   Riezebos, Alex6969    138 
   Visscher(Bels), Henk6158    119 
   Vos, Alwin4033    73 
   Visscher(Stempel), Henk3322    55 
7Van der Sluis Constructie B.V. 5187191    378 
   Lindeboom, Klaas5361    114 
   Last, Harmen5048    98 
   Visscher, Gert-Jan5642    98 
   van Koot, Jan2840    68 
8Keet D-08 1193184    377 
   Dalm, Kevin6052    112 
   Wind, Arjan5550    105 
   Last, Hans4255    97 
   Beens, Peter3627    63 
9Van der Sluis Constructie B.V. 3167207    374 
   Limburg, Gerbert.6846    114 
   Vd Kolk, Erik3766    103 
   Huysman, Ruben3446    80 
   Riezebos, Jochem2849    77 
10Brandweer Genemuiden 2169196    365 
   Schuurman, Arjan5355    108 
   Van Dieren, Lambert5349    102 
   Slingerland, Marinus3744    81 
   Leusink, Claudius2648    74 
11Van der Sluis Constructie B.V. 1179183    362 
   Vd Kolk, Marcel6056    116 
   Stam, Gerjan6248    110 
   Van Wendel, Niek2941    70 
   Vahl, Ruth2838    66 
12V.d. Steeg Ontwikkelen&Bouwen 3184160    344 
   Bakker, Roy6666    132 
   Van Dijk, Jeroen3146    77 
   Heutink, Rik5522    77 
   Netjes, Wim3226    58 
13Tebezo 1198140    338 
   Koster, Jan-Berend5451    105 
   Pool, Thomas4142    83 
   Kragt, Gert6418    82 
   Berg van den, Koos3929    68 

 

SV Genemuiden - Genemuiden